Özkavak İnşaat

Hizmetler

ÖZKAVAK İNŞAAT, 30 yılı aşan tecrübesi, istikrarlı yapısı, kaliteli ürünleri ve
kalifiye işgücü ile Türkiye ve dünya çapında adını duyurmaya devam edecektir.

Alçıpan

Alçıpan

Alçıpan

İki yüzü karton kaplı, ortası alçı, standart veya özel boyutlarda ve belli normlarda üretilen düzgün yüzeyli plakalara Alçıpan denir ve genellikle dış duvar inşaatı bitmiş binaların içinde yerden duvara kadar olan bölümleri kaplamak için kullanılır. Alçıpan sayesinde asma tavan, bölme duvar, kuru sıva ve kuru yer döşemesi uygulamaları kolaylıkla yapılmaktadır.

ALÇIPAN: Alçıpan yangına dayanıklı, esnek yapıda olduğundan deprem sarsıntılarında esneyebilen yapısı sayesinde zarar görmemekte, ses ve ısı yalıtımı konularında çok başarılıdır.
ASMA TAVAN: Asma tavan, ses ve ısı yalıtımı sağlamak amacı ile yapılan, taşıyıcı sistem ve taş yünü, konutunuzda, işyerinizde bulanan tesisat boruları veya kablolar gibi ürünleri saklamak için kullanılır aynı zamanda dekoratif bir görünüm sağlar.
DUVAR BÖLME: Ofislerin, mekânların tasarımlarında, olası değişiklikler göz önüne alınarak, klasik duvar yerine, demonte olma ve taşınabilme özellikleri olan Bölme Duvar Sistemleri kullanılmaya başlanmıştır.
GERME TAVAN: Gergi Tavan, ısıtılarak istenilen forma girebilen, çeşitli renk ve dokularda özel alüminyum profillerine ısıtıp gerilerek uygulanması tekniğidir.

Brands
Brands
Brands
Brands
Brands
Brands

HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN

İLETİŞİM
Özkavak İnşaat

SİZİN İÇİN HER ZAMAN EN İYİSİ

“KALİTE VE İSTİKRAR” kelimelerini işinde yolgösterici olarak belirleyen ÖZKAVAK İNŞAAT, hergeçen gün verdiği hizmetin karşılığını alarak hizmet ağını daha da güçlendirmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ