Özkavak İnşaat

Hizmetler

ÖZKAVAK İNŞAAT, 30 yılı aşan tecrübesi, istikrarlı yapısı, kaliteli ürünleri ve
kalifiye işgücü ile Türkiye ve dünya çapında adını duyurmaya devam edecektir.

Sıva ve Şap Uygulaması

Sıva ve Şap Uygulaması

Sıva ve Şap Uygulaması

İnşaat sahasında kullanılan malzemelerin kalitesi ve uygulanan işçiliğin niteliği oldukça önem taşımaktadır. Bu konuda ise en çok dikkat edilmesi gereken uygulamaların başında ise şap ve sıva uygulamaları gelmektedir. Duvarların ve zeminin hem düzgün bir şekilde tesviye edilmesini hem de boyaların alçıların ve beton kalıntılarının ortadan kaldırılarak pürüzsüz yüzeyler elde edilmesini sağla yan bu yöntemler binaların iç ve dış cephelerinin yenilenmesine katkıda bulunmaktadır.

Şap ve sıva uygulamaları ile ilgili araştırmalarda bulunan ve yaptırmak isteyenler içinse AEY Yapı, sizlere en iyi işçilik sağlayarak kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Her türlü iç ve dış cephe alçı, sıva işlemlerinin kolaylıkla gerçekleştirilebildiği firmamızda, temiz bir çalışma ile uzun ömürlü kullanımlara olanak tanınmaktadır. Duvarların nem tutmasını ve yanmasını önleyici yapılarının yanı sıra yanmaya karşı da korunaklı sıva uygulamaları ile sağlıklı bir ortamın oluşturulmasına zemin hazırlanmaktadır.

Brands
Brands
Brands
Brands
Brands
Brands

HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN

İLETİŞİM
Özkavak İnşaat

SİZİN İÇİN HER ZAMAN EN İYİSİ

“KALİTE VE İSTİKRAR” kelimelerini işinde yolgösterici olarak belirleyen ÖZKAVAK İNŞAAT, hergeçen gün verdiği hizmetin karşılığını alarak hizmet ağını daha da güçlendirmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ